ГІБРИДНА 97

ГІБРИДНА 97

Оригінатор: Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Автори сорту: В.Т.Воронцов, О.С.Жаркова, І.В.Колісник.

В Державному реєстрі сортів рослин України з 1999 року

Сортові ознаки. Біб з загостреною зігнутою верхівкою; листя парно-пірчасте, складається з 7-8 пар листочків; прилистки біля першого знизу суцвіття круглясті, загострені, з слабопомітною світлою плямою. Має достатню стійкість до умов обмеженого зволоження, добре використовує елементи мінерального живлення на бідних неструктурних грунтах середнього та важкого механічного складу.

Максимальний урожай зеленої маси вико-вівсяної суміші досягав 303 ц/га, в тому числі вики 158 ц/га, абсолютно сухої маси суміші 90,7 ц/га, в т.ч. вики – 59,4 ц/га, урожай насіння – 20,8 ц/га. На кормові цілі висівається з вівсом у співвідношенні 1,5-2,0+1,5-2,0 млн./га схожого насіння, на насіння – 1,5 млн./га без підтримуючої культури. Для прискореного розмноження цей сорт можна сіяти пунктирно кукурудзяними сівалками з нормою 70-80 кг/га, приділивши увагу боротьбі з бур'янами.

Детальніше в цій категорії: « ГІБРИДНА 85

Log in