ГІБРИДНА 2

ГІБРИДНА 2

Оригінатор: Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Автори сорту: В.Т.Воронцов, О.С.Жаркова, І.В.Колісник, В.І. Сидорчук, Н.Т. Невінчана

Сортові ознаки. Листочки обернено-ланцетовидні з глибоковиїмчастим кінцем, прилистки у першого суцвіття переважно довгасті з зігнутими загостреними кінчиками, насіння кремового забарвлення з світло-коричневою плямистістю. Сорт середньостиглий.

Сортодільницями Росії зафіксовано вищий на 0,9-2,6% вміст білка в сухій кормовій масі та на 1,8 ц більший його вихід з 1 га, ніж у стандарту.Сорт поєднує в собі відносну стійкість як до надмірного зволоження, так і до посухи, добре використовує елементи мінерального живлення на бідних неструктурних ґрунтах важкого та середнього механічного складу, за знижених норм висіву здатний різко збільшувати кількість пагонів, створюючи оптимальну структуру посіву. На кормові цілі висівається в суміші з вівсом у співвідношенні 1,5+1,5-2,0 млн. схожого насіння на гектар, на насіння – 1,5 млн./га без підтримуючої культури. Занесений на 1996 рік у Державний реєстр селекційних досягнень Російської Федерації.

Детальніше в цій категорії: ГІБРИДНА 85 »

Log in